říčany u prahy.jpg

ŘEMESLA A SLUŽBY

REKLAMA SLEZÁKOVÁGrafické návrhy a výroba. Kompletní reklamní služby od návrhu po realizaci.  ( foto na průkazy, pohlednicové foto, tisk do formátu A3+, vysoká kvalita tisku, Rámování obrazů, LIRA NIELSEN, prodej rámečků hotových (formát) i stolních s opěrkou)
ŘEZANÁ REKLAMA - SAMOLEPÍCÍ FÓLIE; KVALITNÍ DIGITÁLNÍ TISK; DIGITÁLNÍ TISK DO FORMÁTU A3+; ORIENTAČNÍ SYSTÉMY - SEBERG (kanceláře, zdravtnická zažízení, obchody a jiné firmy); RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ - LIŠTY OD FIRMY NIELSEN; PASPARTOVÁNÍ OBRAZŮ A RŮZNÝCH KRESEB.. aj.

ČALOUNICTVÍ


Opravy čalouněného nábytku, čalounění dveří, práce s kůží...

Čalounictví je řemeslo, které nikdy nevymizí! Jste vázáni vzpomínkami na starý ušák po babičce? Naši čalouníci mu dají nový kabát! Nevyhazujte se slzami v očích starou sedačku, na kterou jste si prostě zvykli, svěřte ji odborníkům.

 
Čalounex   Tel:  +420 603180024

MALIŘI POKOJU DUDEK


Malování pokojů, bytů, kanceláří, komerčních prostor, nátěr fasád... Nabídka malířských i lakýrnických prací.Nabízíme kompletní servis v oblasti malování pokojů, bytů, kanceláří, komerčních prostor, nátěr fasád včetně přípravných prací.Dále provádíme nátěry kovových konstrukcí, topení aj. Drobné zednické práce, štukování, stěrkování apod.

Tomáš Dudek   Tel: +420 607109146

REKLAMA U NÁS

Klalitex.jpg
dětské hračky.jpg
nože.jpg
obchody levně.jpg
sousedik.di.jpg
wood-style.jpg
Povlečení Arcade Color.jpg
letenky atlantis.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one