říčany u prahy.jpg

ZAHRADNÍ DEKORACE

ZAHRADNÍ NÁBYTEK


Profesionálně se zabýváme výrobou a prodejem zahradního nábytku. Nabízíme balustrády (zábradlí), sochy, fontány a kašny, sloupy, květinové nádoby, podstavce, lemy k bazénům, zahradní umyvadla, mísy a koše, boží muka atd.
Zahradní nábytek, sedací soupravy a japonské lampy vyrábíme ze ztuženého mramoru, celoprobarvené, stálobarevné a mrazuvzdorné

ZAHRADNÍ SOCHY


Dlouhodobě zavedená firma zabývající se výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí.Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách ( bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru.Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace). Sochy větších i menších rozměrů. Sochy do interieru, sochy do exterieru.

ZAHRADNÍ FONTÁNY A KAŠNY


Přímou výrobu, prodej a montáž produktů ze ztuženého mramoru Vám nabízí dlouhodobě zavedená firma Stojaspal. Vyrábíme fontány, kašny, fontány velké, fontány malé, sochy, balustrády, zahradní nábytek, květinové nádoby, sloupy plotové, sloupy 2,5 m, boží muka, zahradní umyvadla... vše dle přání a požadavků zákazníka!ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MRAMORU


Zahradní nábytek, zahradní stoly, zahradní dekorace, zahradní sochy, zahradní vázy, zahradní lampy, zahradní fontány a kašny, schody a schodiště na zahradu, sochy zvířat, truhlíky a květináče, zahradní sloupy, zahradní ploty, zahradní balustrády. Vše pro zahradu a mnohem více!

ZAHRADNÍ DEKORACE PRAHA


Vybere si u nás opravdu každý. Máte zájem o roztomilého trpaslíka, honosnou vázu nebo snad masivní sloup?? Vyrábíme vše dle Vašich přání na zakázku! Přesvědčte se sami, vyberte si ze široké nabídky na našich stránkách, zboží si můžete objednat a zakoupit přes E-shop, nebo navštivte jednu z našich vzorkových prodejen

ZAHRADNÍ DOMKY NA KLÍČ


Domky na nářadí, zahradní chatky, altány, besídky. Tyto uvedené stavby si najdou místo na sebemenší zahrádce. Každý potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo,nebo třeba krabice s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Děti uvítají domeček, v němž by mohly prožít prázdniny plné dobrodružství,

ZAHRADNÍ TEAKOVÝ NÁBYTEK


Teak (Tectona Grandis) je dřevo nepřekonatelné svou kombinací bohaté barvy, vyjímečné pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, spojené s minimálními náklady na údržbu. Nábytek z teakového dřeva je vysoce kvalitní komoditou navrženou a vyrobenou tak, aby sloužila celoživotně. Teakové dřevo ponechané ladem získá po letech nádhernou lehce stříbrošedou patinu.

ZAHRADNÍ DEKORACE


Najdete zde nové nápady a inspirace za skvělé ceny. Naše kvalitní výrobky jsou od přímého tuzemského výrobce. Nabízíme vkusné doplňky ze ztuženého mramoru. Stálobarevný a mrazuvzdorný materiál.

ZAHRADNÍ DEKORACE - SOCHY...


Dlouhodobě zavedená firma která se zabývá výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách (bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace).

ZAHRADNÍ DOPLŇKY


Nejkrásnější zahradní doplňky pro Vaši zahradu. Vyberte si ze široké škály našich výrobků.

ZAHRADNÍ DEKORACE PRO KAŽDOU ZAHRADU


Všechny výrobky jsou z certifikovaného mrazuvzdorného mramoru a umělého betonu. Základní provedení je v bílé a pískové barvě. Další varianty podle dohody.

REKLAMA U NÁS

Klalitex.jpg
dětské hračky.jpg
nože.jpg
obchody levně.jpg
sousedik.di.jpg
wood-style.jpg
Povlečení Arcade Color.jpg
letenky atlantis.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one